:: 20.10.2017

::


 
Новини

20.10.2017

  

На Стрийщині відзначили кращі кредитні спілки Львівщини
 
Кожен третій четвер жовтня, а цьогоріч це випало на 19 число, кредитні спілки всього світу відзначають цей день як Міжнародний день кредитних спілок. В Україні відроджений в роки незалежності кредитно-кооперативний рух в 2017 переступив часову межу на позначці  25 років. Кредитна спілка “Вигода” є першою кредитною спілкою, яка має до цього безпосередній стосунок.


З цієї нагоди в Народному Домі Стрия  в межах II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок відбулася урочиста зустріч  представників кредитних спілок області,  а саме -  кращих представників сфери кредитної кооперації  - “Вигоди”, “Анісії”, “Бойківщини”, “Щедрості”з представниками Львівської держадміністрації в особі першого заступника голови ОДА Ростислава  Замлинського, який привітав присутніх та вручив пам`ятні грамоти за вагомий внесок у зміцнення фінансово-кредитної системи області та плідну співпрацю.


В своєму виступі п. Замлинський наголосив, що  кредитні спілки є учасником багатьох програм, які реалізовуються обласною державною адміністрацією і в енергозбереженні і в конкурентноспроможній економіці, але найбільше це в галузі аграрного сектору економіки, саме та базова галузь, яка є запорукою розвитку регіонів, малих сіл, окремих територій, а також області в цілому.


Промовець  також відмітив, що ми даємо  своїм членам інструмент, механізм, знання, пораду та підтримку, а коли потрібно – підставляємо плече. 


Були також присутні на цій зустрічі активні спілчани, а також представники влади Стрийського  району та міста Стрия. Все відбулося в теплій дружній атмосфері.


                                                      

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ