:: 15.06.2017

::


 
Новини

15.06.2017

  

14 червня 2017 року минає чверть століття від моменту її створення.  Це відтинок часу чималий з огляду на тривалість людського життя. Підводимо підсумки, згадуємо пройдене.


Сучасне наше наповнене різними подіями, ми у вирі громадського життя. Напередодні ювілею, 8 червня, відбулася конференція “Мільйон з гектара”.

Кредитна спілка запрошувала своїх членів, щоб мали можливість набувати передового досвіду, сучасних технологій у веденні сільського господарства. Ділилися досвідом знані фахівці у цій галузі, а також місцеві успішні фермери та підприємці.


9-11 червня 2017 року у рамках вже традиційного для міста “Стрий-Органік-Фесту” кредитівка провела свої рекламні заходи, а також приймала групу учасників,

під керівництвом Ярослави Сорокопуд, що очолює освітній проект спрямований  на надання допомоги в облаштуванні умов життя та працевлаштуванні тимчасово переселених осіб.


14 червня 2017 року, саме в день 25-ліття кредитної спілки “Вигода”, кредитну спілку відвідали представники Національного Банку України.

Цю поїзду зорганізували наші давні друзі колеги і партнери з проекту USAID “Трансформування фінансового сектора” Наталія Ільїна та Іван Вишневський. Представники НБУ ознайомлюються з роботою кредитних спілок України. Подорож  розпочалася з першої і найстарішої кредитної спілки України “Вигоди”. Під час свого візиту працівники НБУ мали можливість поспілкуватися з працівниками та членами КС “Вигода”, що обслуговувалися, а також з членами органів управління. В ході дискусій обговорювалися питання щодо організації роботи в КС “Вигода”, питання управління ризиками та внутрішнього контролю.

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ