:: 30.05.2017

::


 
Новини

30.05.2017

  

 Жидачівській філії - 15!

Людині допомагає долати життєві труднощі Віра, завдяки їй ми почуваємо себе сильнішими. Але і без довіри також важко будувати майбутнє. Кредитна спілка «Вигода» є тією фінансовою установою, якій довіряють тисячі наших краян. На зустріx з нагоди 15-річчя філії КС «Вигода» в м.Жидачів до районного Народного дому зійшлися не тільки члени Спілки, а й мешканці міста та прилеглих сіл. Керуюча філією Галина Овсянецька виголосила урочисту промову, в якій зробила цікавий екскурс в славну історію кредитного руху на Жидачівщині та Ходорівщині. Заступник голови правління Юрій Мокрицький та головний бухгалтер  Ірина Бабич ознайомили присутніх з теперішньою роботою кредитівки.


Ювілярів щиро привітали від міської ради п.Ярослав Гаврильчук, від районної ради п. Ігор Лалак, від районного часопису «Новий Час» п.Андрій Данилець,від відділу сільського господарства п. Галина Кіячик, від Бережницької с/р п. Гнат Кухта, які щиро зичили КС «Вигода» успіхів у подальшій праці.


«Ми намагаємось провадити справи кредитної спілки з максимальною користю для своїх членів. І як найкращий результат — це вдячність наших спілчан, їх висока довіра, яку годі переоцінити. Це свідчення того, що КС «Вигода» зажила доброї слави на теренах Жидачівщини» -  зазначила Г.Овсянецька.


Завершилася зустріч чаюванням, а юних артистів, які привнесли в урочисту атмосферу святковості своїми мистецькими виступами, пригостили солодощами.
 

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ