:: 20.04.2011

::


 
Новини

20.04.2011

  

 Конкурс “ Моя писанка – найкраща”

 

Композиція з писанок Христини та Назара  Думич
Композиція з писанок Христини та Назара Думич
З 1 квітня по 14 квітня представництвом КС “Вигода“ м. Жовква при підтримці відділу освіти Жовківської адміністрації, газети ”Відродження“ та оо.Василіян церкви Пресвятого Серця Христового  було проведено конкурс писанкарства, присвячений підготовці до Світлого Христового Воскресіння, під назвою “Моя писанка - найкраща“.


Писанки -мотанки Уляни Купецької
Писанки -мотанки Уляни Купецької
В конкурсі взяли участь учні 20-ьох районних шкіл. 15 квітня відбулося визначення переможців: I  місце зайняла Великодня композиція із 9-ьох писанок виконана братом і сестрою Думич Назар (11 р.) і Христина (9 р.) Зіболківська ЗОШ, II місце - писанка виконана Поповичем Іваном (11 р.) учнем Бишківської ЗОШ на гусячому яйці в оригінальному поєднанні традиційного і сучасного методів. III місце – писанки Витрикуш Діани (10 р.) учениці Сопошинської ЗОШ за індивідуальний почерк. Крім цього журі відзначило роботу учня Жовківської спецшколи Фик Юрія за оригінальність і досконалість виконання роботи з використанням бісеру та писанки–мотанки Купецької Уляни учениці Туринківської ЗОШ.


Писанка Юрія Фик
Писанка Юрія Фик
З 15 по 17 квітня у Василіянському монастирі було проведено виставку–продаж представлених писанок (всього понад 100 штук). Вилучену від цього суму передано спецшколі міста Жовква, де навчаються діти всієї області з вадами мови і слуху.


Нагородження учасників конкурсу грамотами, а переможців призами буде проведено на святі останнього дзвоника.


 
:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ